Apie restoraną

Restoranas NERINGA atidarytas 1959 m. lapkričio 6 d. Tuometinės kavinės projekto ir pavadinimo autoriai – Algimantas ir Vytautas Nasvyčiai. Restorano interjerą taip pat kūrė dailininkai Vladas Jankauskas, Vytautas Povilaitis (sienų tapyba), skulptorius Juozas Kėdainis. 1970 m. lapkričio 5 d. restorano NERINGA interjeras įtrauktas į Lietuvos architektūros paminklų, saugojamų valstybės, sąrašą. Šiandien restoranas NERINGA pasitinka 2 šviesiomis, jaukiomis 250 vietų salėmis, 30 vietų banketų sale bei kavine-baru, įsikūrusiu rūsyje.

 Anksčiau NERINGA buvo ne tik bohemos susirinkimo vieta: čia rinkdavosi ir inteligentija – mokytojai, gydytojai, aktoriai. Metams bėgant, NERINGA išsaugojo savo dvasią ir stilių, kurie traukia ne tik senuosius lankytojus, bet ir šiuolaikinį jaunimą. Restoranas stebina naujomis idėjomis, siūlo puikų maistą, gerą aptarnavimą ir klasikinę aplinką. NERINGA buvo ir iki šiol yra ne tik restoranas, bet svarbi kultūrinio gyvenimo dalis.


Viešbutis “Neringa”

Įsikūręs Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte. Kvepiantis prabanga bei turintis ilgas tradicijas, kviečia kiekvieną pajusti jaukią atmosferą ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Kafe-Bar

Legenda tapusio restorano "Neringa" rūsyje įsikūręs Kafe-bar, alsuojantis laikotarpiu, kurį galime pamatyti tik nuotraukose Jums leis išgyventi iš naujo retro erą.